trende

Rusya Ticari Davetiye

Rusya Ticari Davetiye

Rusya Ticari Davetiye

Davetiyesi olmayan yolcular için Rusya Ticari Davetiyesi Orijinal yada Elektronik Olarak Vize Servisimiz Tarafından Temin Edilmektedir.

Ticari vizelerde kalış süresi 1 yıl içerisinde kullanılmak üzere yıl içi 2 periyot olarak 180 günde / 90 gün kalış sağlamaktadır. Bir seferde 90 gün üzeri kalış mümkün değildir. Yıllık vizelerin üzerinde ДЕЙСТВУЕТ 90 ДНЕЙ ИЗ КАЖДЫХ 180 ibaresi yer almaktadır.

Rusya’ya ticari seyahat yapmak isteyen kişiler için orijinal yada elektronik davetiye gelmesi zorunludur. Davetiyeler Rusya Federasyonu  İçişleri Bakanlığı onaylı olmak zorundadır. Rusya Federasyonu  İçişleri Bakanlığı onayı olmadan gönderilen bütün davetiyeler geçersizdir ve ticari vize almak için yeterli değildir.

Rusya Federasyonu  İçişleri Bakanlığı onaylı davetiyeler çeşitli güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra onaylanmaktadır ve seyahat edecek kişinin seyahat geçmişi ve Rusya giriş-çıkışları önem teşkil etmektedir. Şayet kişi Rusya seyahatleri esnasında herhangi bir problem ile karşılaşmış ise davetiye onayını olumsuz etkileyebilmektedir. Orijinal davetiye ile hemen başvuru yapılabilmekte olup elektronik davetiye Konsolosluk-Büyükelçilik onayından sonra işleme verilebilmektedir.

Whatsapp
Seçkin
Seçkin
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?