trende

Rusya Voucher Belgesi

Rusya Voucher Belgesi

Rusya Voucher Belgesi

Rusya Voucher Belgesi Nedir?

Rusya Voucher Belgesi ve Garanti Mektubu Orijinal Olarak Vize Servisimiz Tarafından Temin Edilmektedir.

Rusya Voucher Belgesi yolcunun seyahatini onaylayan belgedir. Turistik amaçlı Rusya Federasyonu’na seyahatte bulunacak kişilerin vize başvurularında ve seyahatleri esnasında, Rusya Tur Operatöründen Onaylı Islak Kaşe ve İmzalı düzenlenmiş Voucher Belgesi ve Garanti Mektubu sunmaları gerekmektedir. Rusya Voucher Belgesi ile birlikte Garanti Mektubunun da ibrazı zorunludur. Ayrıca; Rusya’ya gezi tarihlerine uygun Otel ve gidiş-dönüş uçak biletinin sunulması önemlidir.

Rusya AIM Tourism Vizesi / Amaçlı Turizm Vizesi / Виза Целевой туризм. Rusya’ya fuar katılımcısı ve kısa ticari görüşmeler olarak seyahat edecek kişiler için alınması gereken vize türüdür. AIM-Tourism Vize yani amaçlı turizm vizesi sadece fuar katılımcıları ve kısa ticari görüşmeler için verilmekte olup, fuar katılım evrakları ve Rusya’da faaliyet gösteren bir şirketten  antetli kağıda davet mektubu ile alınabilmektedir.

Rusya’ya turistik amaçlı seyahat edecek kişilerin, Rusya hudut kapısından geçiş esnasında, seyahat amacını doğrulayan belgeleri; turist kabul belgesi, onaylı voucher aslı, otel ve gidiş-dönüş uçak biletleri yanlarında bulundurmaya mecburidir.

Whatsapp
Seçkin
Seçkin
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?